Program festiwalu

 

//KINOTEATR ZDROWIE

 PIĄTEK, 14.08SOBOTA, 15.08NIEDZIELA, 16.08

13.00-14.00

Samotność dźwięku, reż. Jacek Bławut, 2012

13.30-14.00 Geniu, ratuj!, reż.Bolesław Błaszczyk, 2008 - KinoTeatr Zdrowie

15 Stron świata, reż. Zuzanna Solakiewicz, 2014 - KinoTeatr Zdrowie Koncert w ciemnościach
Przygotowanie: Marcin Barski Konrad Gęca - KinoTeatr Zdrowie

15.30-17.00

 

 

Wszyscy jesteśmy muzykami eksperymentalnymi (wykład)

Prowadzenie: Michał Libera, Michał Mendyk, Daniel Muzyczuk - Park

16.00
-17.00

Pozainstytucjonalne formy promocji muzyki eksperymentalnej (panel dyskusyjny)

Uczestnicy: Zuzanna Fogtt, Piotr Tkacz, Karolina Karnacewicz, Konrad Gęca, Paweł Szroniak, Antek Michnik - Park

Tomoko Sauvage 

 performance - Sala Multimedialna Laboratorium Kultury

Partytury i nagrania Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia: Włodzimierz Kotoński, Andrzej Dobrowolski, Bogusław Schaeffer, Krzysztof Knittel - Laboratorium Kultury 

17.00-18.30  

Prezentacje wytwórni płytowych - Erstwhile Records, Bôłt Records, Bocian Records, Mikroton Recordings

Uczestnicy: Keith Rowe, Michał Mendyk, Grzegorz Tyszkiewicz, Michał Libera, Paweł Szroniak, Kurt Liedwart - Park, Wieża

 IX-Stasis - Kasper Toeplitz, Gerard Lebik - reinterpretacja trzech utworów Ianissa Xenakisa: La Legende d'Eer, Bohor, Persepolis - wielokanałowa projekcja dźwiękowa z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych, gościnnie: Burkhard Beins, Tony Buck, Gabriel Ferrandini, Raymond Strid, Krzysztof Topolski.
17.30-18.30

 7 miliardów par uszu (panel dyskusyjny) Uczestnicy: Edyta Jarząb, Marcin Barski, Krzysztof Topolski, Krzysztof Marciniak, Daniel Brożek - Park

 

 

 
18.00
-19.00

 

  Noid, Matija Schellander, Klaus Filip - KinoTeatr Zdrowie
18.30-19.30   Patryk Lichota, Krzysztof Topolski - KinoTeatr Zdrowie  
19.00
-20.00

Mark Baron - Sala Multimedialna Laboratorium Kultury

 

Manfred WerderNew Work- Park

19.30-20.30  

Lotte Anker, Raymond Strid, Per Zanussi KinoTeatr Zdrowie

 
20.00
-21.00

Angélica Castelló - Kinoteatr Zdrowie

  Magda Mayas , Tony Buck - KinoTeatr Zdrowie
20.30-21.30  

Activity Center - Burkhard Beins, Michael Renkel -  Sala Multimedialna Laboratorium Kultury

 
21.00
-22.00

Axel Dörner, Gabriel Ferrandini KinoTeatr Zdrowie

  Robert Piotrowicz, Jérôme Noetinger Sala Multimedialna Laboratorium Kultury
21.30-22.30  

Keith Rowe -  Sala Multimedialna Laboratorium Kultury

 
23.59.60     Leap Second - Gerard Lebik, Burkhard Beins, Marc Baron