Sanatorium dźwięku program Sokołowsko

  9 sierpnia 2015

sanatorium dzwieku znak

Program festiwalu - zobacz i kliknij!

14.08.2015 (piątek)

13.00-13.30 - Film - Samotność dźwięku, reż. Jacek Bławut, 2012

13.30-14.00 Film - Geniu, ratuj!, reż.Bolesław Błaszczyk, 2008 - KinoTeatr Zdrowie

16.00-17.00 Pozainstytucjonalne formy promocji muzyki eksperymentalnej (panel dyskusyjny)

Uczestnicy: Zuzanna Fogtt, Piotr Tkacz, Karolina Karnacewicz, Konrad Gęca, Paweł Szroniak, Antek Michnik - Park

17.30-18.30 7 miliardów par uszu (panel dyskusyjny) Uczestnicy: Edyta Jarząb, Marcin Barski, Krzysztof Topolski, Krzysztof Marciniak, Daniel Brożek - Park

19.00-20.00 Mark Baron - Sala Multimedialna Laboratorium Kultury

20.00-21.00 Angélica Castelló - Kinoteatr Zdrowie

21.00-22.00 Axel Dörner, Gabriel Ferrandini - KinoTeatr Zdrowie

15.08.2015 (sobota)

13.00-14.00 Film - 15 Stron świata, reż. Zuzanna Solakiewicz, 2014 - KinoTeatr Zdrowie

16.00-17.00 Tomoko Sauvage - performance - Sala Multimedialna Laboratorium Kultury

17.00-18.30 Prezentacje wytwórni płytowych - Erstwhile Records, Bôłt Records, Bocian Records, Mikroton Recordings

Uczestnicy: Keith Rowe, Michał Mendyk, Grzegorz Tyszkiewicz, Michał Libera, Paweł Szroniak, Kurt Liedwart - Park, Wieża

18.30-19.30 Patryk Lichota, Krzysztof Topolski - KinoTeatr Zdrowie

19.30-20.30 Lotte Anker, Raymond Strid, Per Zanussi - KinoTeatr Zdrowie

20.30-21.30 Activity Center - Burkhard Beins, Michael Renkel - Sala Multimedialna Laboratorium Kultury

21.30-22.30 Keith Rowe - Sala Multimedialna Laboratorium Kultury

 

16.08.2015 (niedziela)

13.00-14.00 Koncert w ciemnościach / Przygotowanie: Marcin Barski Konrad Gęca - KinoTeatr Zdrowie

15.30-16.00 Wszyscy jesteśmy muzykami eksperymentalnymi (wykład)

Prowadzenie: Michał Libera, Michał Mendyk, Daniel Muzyczuk - Park

16.00-17.00 Partytury i nagrania Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia: Włodzimierz Kotoński, Andrzej Dobrowolski, Bogusław Schaeffer, Krzysztof Knittel - Laboratorium Kultury

17.00-18.30 IX-Stasis - Kasper Toeplitz, Gerard Lebik - reinterpretacja trzech utworów Ianissa Xenakisa: La Legende d'Eer, Bohor, Persepolis - wielokanałowa projekcja dźwiękowa z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych, gościnnie: Burkhard Beins, Tony Buck, Gabriel Ferrandini, Raymond Strid, Krzysztof Topolski.

18.00-19.00 Noid, Matija Schellander, Klaus Filip - KinoTeatr Zdrowie

19.00-20.00 Manfred Werder, New Work- Park

20.00-21.00 Magda Mayas , Tony Buck - KinoTeatr Zdrowie

21.00-22.00 Robert Piotrowicz, Jérôme Noetinger - Sala Multimedialna Laboratorium Kultury

23.59.60 Leap Second - Gerard Lebik, Burkhard Beins, Marc Baron